Dlaczego warto rozważyć zakup poduszki ergonomicznej?

poduszka ergonomiczna sen poduszka
Dlaczego warto rozważyć zakup poduszki ergonomicznej?

Poduszka to jeden z najistotniejszych artykułów sypialnianych. Warto zatem dobrać odpowiedni model - na przykład ergonomiczny. Sprawdź, czym się wyróżnia!

Musimy pamiętać, że poduszka to jeden z najistotniejszych artykułów sypialnianych. Nie służy jedynie do ozdoby. Odpowiada za bardzo ważny aspekt, jakim jest zapewnienie podparcia dla głowy i karku. Dlatego tak ważne jest, by wybrać odpowiednią poduszkę. Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć zakup poduszki ergonomicznej! Materac z pianką Visco to produkt, który zmieni naszą dotychczasową opinię na temat komfortu snu. Przekonamy się, że najwyższy poziom wygody jest jak najbardziej możliwy! To wszystko za sprawą innowacyjnej pianki Visco. Sprawdź, kto zdecydowanie powinien wybrać taki materac!

Poduszka ergonomiczna - czym się wyróżnia?

Poduszka ergonomiczna to niezbędny produkt dla tych, którym zależy na komforcie na najwyższym poziomie. Sprawia ona, że odcinek szyjny kręgosłupa przez całą noc jest właściwie ułożony i podparty. Dzięki temu mięśnie karku czy szyi mogą się skutecznie rozluźnić. Znika z nich napięcie, które gromadzi się tam na co dzień. To powoduje, że nasz wypoczynek staje się bardziej efektywny. Odpowiada za to specjalne wyprofilowanie poduszki, które odpowiada naszym naturalnym krzywiznom. Wpływ ma również jej wypełnienie, które zawiera innowacyjną, termoelastyczną piankę. Reaguje ona na ciepło wytwarzane przez użytkownika i na jego podstawie dopasowuje się do naturalnych krzywizn.

Dla kogo ortopedyczna poduszka?

Po zainwestowaniu w ergonomiczną poduszkę na pewno odczujemy sporą różnicę. Będzie ona najbardziej wyraźna dla tych, którzy do tej pory korzystali z nieodpowiednich, źle dobranych poduszek. Mogły być one źródłem nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak ból szyi, karku czy nawet ból głowy. Jeśli zauważymy, że doświadczamy podobnych nieprzyjemności, to znak, aby zmienić poduszkę. Ergonomiczny model sprawdzi się również u tych, którzy mają problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa, zmagają się z dyskopatią, cierpią na migrenowe bóle głowy lub po prostu prowadzą siedzący tryb życia.

Poduszki CUREM - wyjątkowa wygoda

Poduszki ergonomiczne mogą znacząco poprawić jakość naszego wypoczynku. Pamiętajmy jednak o tym, aby podczas zakupu zachować podobną ostrożność co przy wyborze materaca. Dajmy sobie czas na to, aby znaleźć idealny model dla nas. Poduszka .relax zawiera wyjątkową piankę termoelastyczną CureFeel. Będzie pasować wszystkim konturom szyi i głowy pod różnymi kątami. Właściwości termoelastyczne sprawiają, że poduszka dopasuje się pod wpływem temperatury wytwarzanej przez użytkownika i zapewni spersonalizowane podparcie. Co więcej, wkład poduszki wyróżnia się świetną oddychalnością i przewiewnością, co korzystnie wpływa na poziom higieny snu. Poduszka .ergo L również posiada wkład z termoelastycznej pianki. Charakteryzuje ją jej ergonomiczny kształt, który perfekcyjnie odpowiada kształtowi szyi i głowy. To powoduje, że nie tylko kark czy ramiona, ale i całe ciało może się skutecznie odprężyć. Oba modele zawierają antybakteryjny pokrowiec na poduszkę, który zapobiega gromadzeniu się bakterii i innych drobnoustrojów. Można prać go w 60 stopni Celsjusza. Warto wiedzieć, że sam wkład poduszki również możemy wrzucić do pralki, z tym że temperatura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza.

Ergonomia snu to istotny aspekt dobrego wypoczynku. Nie ma wątpliwości, że poduszka ergonomiczna pomoże nam skutecznie się odprężyć. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe podparcie, dzięki czemu rano nie musimy obawiać się, że obudzimy się z bólem karku lub szyi.